Technologie golfových vozíků Kiffe

Kiffe-Golf-Trolley-Ktron

Systém K-Tron pro elektrické golfové vozíky od Kiffe přináší inteligentní technologii pro pohodlnou a bezpečnou jízdu na golfovém hřišti.  Exkluzivní elektronika od KIFFE zajišťuje vynikající snadnost ovládání vozíku. Chytrý systém asistence při řízení má senzory, které udržují vozík pohybující se rovně i při sklonu. Žádné vyrovnávání není potřeba. kiffe

  • Kompenzace sklonu Snímač polohy detekuje stoupání a reguluje inteligentní řízení pro pohyb rovně pomocí pohonu. To je možné pouze s technologií od KIFFE. Díky tomuto technologickému vybavení nabízí vozíky K5 a K6 od KIFFE nepřekonatelnou bezpečnost a pohodlí.
  • Automatická adaptace rychlosti Automatická adaptace rychlosti vozíku k rychlosti chůze při stoupání a klesání díky senzoru náklonu. Při jízdě v terénu se vozíky automaticky přizpůsobí své rychlosti v závislosti na sklonu a mírně zpomalí, například při sjezdu.
  • SafeStop Funkce SafeStop slouží k zabránění převrácení vozíku v autonomním režimu jízdy (režim na 10 m, 20 m a dálkové ovládání).
  • Elektronická brzda Elektronická brzda působící na obě kola je aktivována a deaktivována pomocí tlačítka Start/Stop.
  • Asistent trati Na svazích asistent trati upravuje rychlost obou kol individuálně a umožňuje, aby kolo sjíždějící dolů se trochu rychleji otáčelo, takže vozík zůstává na trati i při sklonu, a není nutné vyrovnávat směr. Přeprava i těžkého bagu tak probíhá naprosto snadno.
  • Terénní asistent Senzory terénního asistenta se aktivují, pokud hrozí převrácení během automatické jízdy vpřed. Pokud se sklon náhle změní o více než přibližně 25°, zastaví vozík.
 
 

Kiffe-Golf-k-comfort

 

 

Perfektní ovládací systém K-Comfort. Ovládání našich modelů golfových vozíků Kiffe, je mimořádně jednoduché a naprosto intuitivní. Srdcem je přehledně navržený ovládací panel na řídícím sloupku. Všechna tlačítka jsou jasně uspořádána, čímž se každá jízda na golfovém hřišti stává pohodlným zážitkem.

  • Automatický dojezd na přibližně 20 m.
  • Automatický dojezd napřibližně 10 m.
  • Elektronický volnoběh přepíná pohon do režimu „Neutrální“ - pro snadné parkování proti směru jízdy.
  • Start a Stop s pamětí rychlosti pro příjemnou jízdu.
 
 Kiffe-Golf-k-steel
 
 
 
 
K-steel od Kiffe je speciálně vyvinutý materiál, který spojuje lehkost, odolnost proti zkroucení a odolnost proti korozi s bezchybným povrchovým zakončením. K-STEEL je vyráběn speciálním postupem, kdy je za studena tažen, ohýbán do tvaru a povrchově upravován. S K-STEEL získáte znatelně více stability ve srovnání s čistým titanem nebo uhlíkem - a to bez významného rozdílu ve váze. Takže přeprava, nakládání a vykládání jsou velmi pohodlné a snadné. 
 
 

TECHNICKÁ DATA

K1 K3 K5 K7
Výkon motoru Výkon 2 x 90 W
Váha vozíku (rám) 6,2 kg 5,5 kg
Váha kol 2,3 kg
Hmotnost baterie 1,3 kg
Výkon baterie 252 Wh, 10 Ah
Napětí 25,2 V
Dojezd (jamek) minimálně 27 jamek
Velikost balení bez koleček Rozměry 73 cm x 66 cm x 16 cm
Záruka na rám a kola 3 roky
Záruka elektroniky a baterie 2 roky